Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome vsadila tento rok na radikálne zmeny v obsadení. Po tom, čo televízia avizovala nového moderátora celého projektu, vyšlo na povrch i meno novopečenej porotkyne!

Dano Dangl, Zuzana Fialová, Kuly a Andrej Bičan. To sú mená bývalej porotcovskej zostavy spred minulej série, kedy sa diváci búrili predovšetkým voči výberu ex-účastníka a zabávača. Ako sa ale zdá, televízia nenechala dané sťažnosti bez povšimnutia a Bičan dostal v šou ráznu stopku.

Jeho miesto by podľa najnovších informácií magazínu Topky.sk mala dostať obľúbená slovenská herečka a komička v jednom, ktorá len pred krátkym časom odišla na materskú dovolenku. V spomínanom projekte sa pritom mihla už v minulosti, keď spolu so svojimi kolegami parodovala skupinu Modus.

Ako už zrejme tušíte, jedná sa práve o zábavnú a priamu Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú. Práve hviezda seriálu Horná Dolná či relácie Klamal by som ti? by si tak mala po prvýkrát vyskúšať úlohu porotcu v jedinečnom projekte, ako je práve Tvoja tvár.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Tvoja tvár znie povedome, Zuzana Šebová