Prvá séria mimoriadne úspešného denného seriálu Oteckovia z produkcie TV Markíza sa blíži do svojho veľkolepého finále a už vo štvrtok 7. júna bude odvysielaná jeho posledná epizóda. A neuveríte, akú jahôdku a čerešničku na torte zároveň si pre nás pripravili tvorcovia do jesenného pokračovania!

Osudy oteckov Alexa, Tomáša, Vlada, Mareka, ich detí a rodín sa bezprostredne blížia do svojho finále a natáčanie nových častí, ktoré TV Markíza uvedie na televízne obrazovky po letných prázdninách, je už v plnom prúde. Okrem „starých známych“ tvárí, s ktorými prežívame radosti i strasti deň čo deň, sa v druhej sérii objavia aj nové postavy, pričom jedna z nich stojí za mimoriadnu zmienku. Dievčence, ako Tamarin brat a dobrodruh sa predstaví hriešny svalovec Janko Koleník!

„Medzi kolegov do seriálu vstupujem s rešpektom, pretože je veľmi obľúbený ako aj všetky postavy v ňom a dúfam, že moja dejová linka sa bude divákom páčiť aspoň tak, ako sa Oteckovia páčili doteraz,“ uviedol herec pre portál Markíza.sk. Ako televízia uvádza, Janko stvárni sympaťáka, ktorý žil dlhodobo v zahraničí a bude bezdetný. Aj vy ste už teraz zvedavé, ktorá z dám podľahne jeho čaru? :)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/JanKolenik, Oteckovia