Keď sa pred časom Brooklyn Backham, syn Davida Backhama a Posh Spice Victorie, rozišiel so svojou bývalou priateľkou Chloë Moretz, všetkých fanúšikov hviezdneho páru to poriadne prekvapilo. Dôvodom ich rozchodu bol Brooklynov návrat do Londýna kvôli škole a taktiež mierna neochota (či neschopnosť?) Chloë udržať si vzťah na diaľku. Napriek tomu si všetci mysleli, že si po čase k sebe pár opäť nájde cestu späť.

Dnes je však všetko inak! Dvadsaťročný Brooklyn sa už z rozchodu spamätal a všetkým, ktorí ho s Chloë ešte stále spájali, poriadne vytrel zrak, keď sa začal na verejnosti objavovať so svojou novou priateľkou.

Prekrásna Madison Beer, ktorá je od neho o dva roky mladšia, je živým dôkazom toho, že Brooklyn zdedil po otcovi okrem charizmy aj dobrý vkus na ženy. Jeho nová krásna a se*y priateľka je začínajúcou speváčkou a chránenkyňou Justina Biebera, ktorý jej talent objavil prostredníctvom YouTube. Magazín US Weekly uviedol informáciu, že mladý pár sa stretáva ešte len niekoľko týždňov, preto zatiaľ nie je možné hovoriť o žiadnej veľkej láske, avšak po tom, čo ich paparazzi odfotili na spoločnej večeri aj s Backhamovcami, to asi nebude len letný románik. :)

Zdroj: US Weekly | Foto: Instagram, Twitter