Ivanka Gottová sa z tragického odchodu milovaného manžela Karla Gotta ešte ani poriadne nespamätala a už ju české médiá spájajú s iným mužom. 44-ročná blondínka údajne v priebehu tohto roka ohlási novú známosť – ale o koho by malo ísť?

Nielen rodina hudobného velikána, ale tiež tisíce fanúšikov na minuloročný prvý októbrový deň tak skoro nezabudnú. V osudný dátum maestro Karel Gott vydýchol naposledy, pričom tu po sebe zanechal štyri dcéry a obetavú manželku.

karel gott rodina

Práve sympatickej plavovláske údajne vstupuje do života neznámy pán, s ktorým sa mala schádzať už v dávnejšej minulosti. Aspoň tak to tvrdí veštica Graciela, českému denníku Extra poskytujúca detailný a prekvapivý výklad z kariet.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Stýkala sa s ním už predtým, než si vzala Karla Gotta,” znejú záhadné slová odborníčky na veci medzi nebom a zemou. Hoci si Ivanka údajne zamilovanosť ešte pripustiť nechce, práve tento chlap by jej mal pomôcť na bolestivé spomienky ľahšie zabudnúť. Graciela však tvrdí, že k sobášu ani splodeniu potomka medzi dvojicou nedôjde. ,,Bude si hlavne užívať život vo chvíli, keď jej tajomný muž vstúpi do života.”

Vdova po Gottovi bude mať vraj problém rozhodnúť sa, či sa chce vrhnúť do vzťahu, nakoniec sa ale podľa jasnovidky odhodlá a po prvotnom odmietnutí novú situáciu prijmú aj jej dve dcérky. Posúdenie dôveryhodnosti výkladu českej veštkyne, ktorá prenikla i do médií, je už ale na každého individuálnom uvážení…

karel gott ivana hottová

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/Officialkarelgott