Speváčka Avril Lavigne má za sebou plodnú dlhoročnú kariéru. Hoci v poslednom období o nej v našich končinách nepočuť toľko ako v minulosti, napriek tomu je hudobne znovu veľmi aktívnou a v súčasnosti sa teší z množstva koncertných vystúpení. 35-ročná popová hviezda je však mimoriadne činnou aj v súkromnom živote, keďže sa po viacerých sklamaniach zase vrhla do ďalšieho románika.

Avril má za sebou niekoľko stroskotaných vzťahov, z toho dokonca dve manželstvá so slávnymi kolegami z brandže. Po dvoch ťažkých rozvodoch ešte donedávna tvorila pár s bohatým synom amerického milionára, no aj tejto známosti minulý rok zazvonil umieráčik.

Avril Lavigne

Kanadská speváčka a skladateľka očividne dlho sama nevydrží, keďže sa pred pár dňami v rámci večierka pred udeľovaním cien Grammy predstavila po boku nového fešáka. Slávna blondínka sa pokúša nájsť šťastie s hudobníkom Peteom Jonasom, známym z alternatívno-rockovej kapely Jagwar Twin.

Dvojica bola po prvýkrát pristihnutá na spomínanej celebritnej párty, kde sa pohybovala ruka v ruke. Neskôr sa na Instagrame objavili aj prvé fotografie, naznačujúce, že zaľúbenci svoju lásku pred širokou verejnosťou skrývať nemienia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter, Instagram/best_of_avrillavigne, wallpapercave.com