WAU! Toto zrejme nikto nečakal. Známa česká blondínka, ktorá donedávna vymetala kluby so Zuzanou Strausz Plačkovou, ešte donedávna rozchod so svojím slovenským partnerom Martinom zapierala. Dnes je však zrejmé, že má blízko k úplne inému rodákovi zo Slovenska. Tak ako to v skutočnosti je?

Nela Slováková sa preslávila vďaka účasti v šou Hotel Paradise, ktorú nakoniec vyhrala, a tak si domov odniesla slušných 50 tisíc eur. Tie sú ale už dávno minulosťou, nakoľko je sympatická blondínka známa svojou márnotratnosťou, čo môžeme vidieť v podobe luxusu na jej sociálnych sieťach.

Práve to mal byť dôvodom, prečo údajne dostala košom od svojho (bývalého) priateľa Martina. Tieto informácie však Nela doteraz nepotvrdila, a tak je otázne, či si dvojica dáva od seba len malú pauzu, nič sa nedeje alebo si už hľadajú niekoho iného.

Zdá sa, že zo strany Nely najviac vyhráva posledná možnosť. Nedávno si neustrehla svoje sociálne siete a na Instagrame sa trefne prezradila z dovolenky v Taliansku. Romantická večera zaznamenaná na jej videu je totiž totožná s tou, ktorú publikoval slovenský hokejista Lukáš Kozák. Nie je tak pochýb, že tento večer strávila dvojica spolu.

Príspevok Nely Slovákovej vs. Lukáša Kozáka

Foto: Instagram l Video: Streamable.com