Kontroverzná finalistka jedenástej série markizáckej reality šou Farma sa krátko po skončení súťaže pred verejnosťou nepredviedla práve v najlichotivejšom svetle. Autorka pofidérnych videí sa však drží vlastných pravidiel a najnovšie sa zdá, že jej prostorekosť a sebavedomie pritiahli pozornosť nového objavu.

Romana Košťálová sa do hry o 75 tisíc eur prihlásila ako nezadaná, slobodomyseľná kočka, túžiaca zažiť divoké dobrodružstvo. Počas niekoľko týždňového pobytu na vidieckom statku dokázala, že jej nerobí žiadne problémy ani zabáva v alkoholovom opojení či experimentovanie s rovnakým pohlavím.

Romana Farma youtube

Najväčšie šoky nastali po skončení vysielania, kedy sa odvážna brunetka stala aktívnou na sociálnych sieťach a internetových kanáloch, kde pravidelne pridáva trúfalé videá. Mladá barmanka sa bez okolkov vyjadruje k chúlostivým témam, ako sú posteľné zážitky s viacerými partnermi, divoká zábava s priateľmi a v neposlednom rade zvykne sem tam poohovárať bývalých kolegov z populárnej šou.

Minulý týždeň však po smelej tmavovláske ostalo akési záhadné ticho, keď sa niekoľko dní odrazu vôbec neozývala. Vysvetlenie prišlo napokon od samotnej ex-farmárky, ktorá svoju absenciu na Instagrame odôvodnila naozaj prekvapivým spôsobom.

Romana Košťálová Farma

,,Veľa z vás sa ma pýta, či žijem. Ďakujem pekne za starostlivosť, áno žijem, som šťastná, len som sa potrebovala začať už konečne hýbať a niečo robiť, tak ma to zdržalo. A k tomu trávim čas s človekom, pri ktorom ani neviem ako ubehne deň, niekedy ani neviem, čo je mobil (In love – však to poznáte),“ znelo úprimné priznanie, naznačujúce, že je Romana čerstvo zamilovaná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/romii_y | Foto: Instagram/romii_y, YouTube