Zdá sa, že hlavnou témou jedenástej série reality show Farma sa ani zďaleka nestala vysoká finančná odmena či každodenná drina na statku. Do centra diania sa dostali zamotané vzťahy a romániky medzi viacerými účastníkmi súťaže. Najnovšie môže mnohým padnúť sánka pri pohľade na podozrivé zábery dvoch bývalých hviezd.

Prebiehajúca séria markizáckej šou sa nesie predovšetkým v duchu zlučovania súťažiacich, keďže sme svedkami niekoľkých citových vzplanutí. O to zaujímavejšie je sledovať, keď si vyradení adepti na výhru k sebe nájdu cestu po odchode zo sídla.

Farma

V uplynulých dňoch dali viacerí ex-farmári prostredníctvom sociálnych sietí jasne najavo, že si majú čo povedať aj mimo kamier. Televízne hviezdičky absolvujú spoločné žúrky či výlety, pričom jedna dvojica má k sebe očividne o čosi bližšie.

Reč je o Andrei Matejčíkovej, známej pod prezývkou Deya, ktorá sa akosi pričasto ocitá po boku kominára Petra Gyűrűsiho. Jedna z fotografií, kde sa párik k sebe túli, vznikla počas výletu v Bratislave, a bola doplnená veľavravným komentárom. ,,Drahá, dúfam, že nebude kaša na obed,” zavtipkoval si najväčší parťák Mateja Jurkoviča, pričom neváhal pripojiť aj srdiečko.

Peter sa už počas pobytu vo vidieckej usadlosti netajil tým, že ho to k opačnému pohlaviu silno ťahá a pár účastníčok súťaže sa stihlo stať terčom jeho flirtíkov. Deya zároveň po vypadnutí prezradila, že si s milovníkom armádnych vecí rozumela zo všetkých najlepšie.  Ako sa tak zdá, slovo dalo slovo, nakoľko v posledných dňoch dvojica prekvapila hŕstkou zaláskovaných snímok, naznačujúcich, že vzájomná náklonnosť zrejme prerástla do niečoho hlbšieho.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

bývalí farmári

Zdroj: Instagram/gyurusi_peter | Foto: Instagram/gyurusi_peter, Farma.markiza, YouTube