Od poslednej klapky markizáckej Farmy X ubehol necelý mesiac, no na niektoré hviezdy súťaže sa už začalo pomaly zabúdať. To sa však rozhodne nedá povedať o prostorekej Karin Dvořákovej, ktorá už počas pobytu na statku patrila medzi najvýraznejšie osobnosti v šou. Nedávny príspevok blonďatej kočky ale poriadne prekvapil!

Pozornosti zvedavých obdivovateľov určite neunikol fakt, že bývalá farmárka sa v poslednej dobe často vyskytuje po boku známeho internetového milionára. Dvojica sa spolu zúčastňuje večierkov a párty, kde nechýba divoká zábava. Reč je o mladom Petrovi Dubajovi, ktorého široká verejnosť pozná pod prezývkou Kingdubaj.

Kingdubaj

Večne vysmiaty pracháč sa pravidelne prezentuje ako bohém, ktorý si naplno užíva život plný luxusu a bohatstva. Najnovšie sa k tomuto štýlu pridala aj dnešná meninová oslávenkyňa Karin, pričom párik počas Silvestra mnohých poriadne prekvapili. Úspešný podnikateľ totiž verejne vyhlásil, že sa chystá do vzťahu so sebavedomou ex-farmárkou, ktorá sa počas jeho odvážneho prejavu len potmehúdsky usmievala. Kingdubaj dokonca svoju vyvolenú v príspevkoch oslovoval ako Karin Dubajová, čo už začína pôsobiť poriadne podozrivo.

Karin Dvorakova

Vyjadrenie Kingdubaja

Keďže sme vám chceli priniesť informácie priamo z prvej ruky, požiadali sme o vyjadrenie toho najpovolanejšieho. Opýtali sme sa teda boháča Kingdubaja, ako to medzi ním a Karin Dvořákovou vyzerá. „Sme strašne zamilovaní a chystáme sa aj zasnúbiť,“ šokoval nás Peter nečakane otvorenou odpoveďou.

Po týchto slovách nás zaujímalo, ako na podobné vyjadrenia reaguje jeho priateľka, s ktorou by mal ešte stále tvoriť pár. „Budem ako arab a budem mať dve ženy. Veď mám aj také priezvisko,“ zaklincoval Peter Dubaj. Zdá sa teda, že odvážna ex-farmárka a jej nový parťák Kingdubaj môžu ešte okolo seba narobiť poriadny rozruch!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

 

Zdroj: Instagram/Karinnett, Kingdubaj, slovakwoman.sk | Foto: Instagram/Karinnett, Kingdubaj, streamable.com