Do seriálu Oteckovia prikvitla ako blesk z jasného neba nová postava menom Nikita. I keď sa spočiatku zdalo, že pôjde o Adamovho dlhoročného kamaráta, z Nikitu sa nakoniec vykľula krásna Nikita, čo v jeho vzťahu so Zuzanou narobilo poriadnu šarapatu. V skutočnom živote je však herečka stvárňujúca nezávislú dievčinu ešte omnoho príťažlivejšia!

Ideálny vzťah medzi Adamom (Ján Koleník) a Zuzanou (Kristína Vaculík) v uplynulých častiach seriálu Oteckovia naštrbila nová postava nebojácnej Nikity, ktorej sa zhostila herečka Natália Germani.

Od Miss k herectvu

26-ročná Nitrančanka nie je na obrazovkách žiadnym nováčikom. Natália odštartovala svoju televíznu kariéru už v roku 2011 ako finalistka Miss Universe. Vidinu úspešnej modelky ale zavesila na klinec a uprednostnila pred ňou herectvo. Krásku sa tak objavila v jojkárskych projektoch, ako Bratislava – Deň a noc, Panelák, Vlci či Hotel, pričom najnovšie zakotvila práve v najväčšom seriálovom trháku Oteckovia.

Modrooká hnedovláska v úlohe nezávislej a dobrodružnej divožienky prišla do Oteckov zamiešať karty v osude Zuzany a Adama, s ktorým v minulosti spoznala kus sveta a dokonca s ním bola aj zasnúbená. Ku svalovcovi ju po dlhom čase odlúčenia vraj opäť priviedla túžba po dobrodružstve – tentokrát cesta do Ria. To, ako Aďo na Nikitin návrh zareaguje a celkovo, ako sa ľúbostný trojuholník vyvinie, uvidíme už v najbližších častiach.

Jedna z najkrajších v slovenskom šoubiznise

Usmievavá herečka je síce očarujúca aj ako seriálová Nikita, no v reálnom živote ide ešte o omnoho väčšiu raketu, ktorú by sme jednoznačne mohli zaradiť k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu. Dôkazom sú Natáliine nasledujúce fotografie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Natalia Germani

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/oteckovia, nataliagermani, YouTube