V druhej sérii seriálu Oteckovia karty zamiešali nové postavy, ktoré zároveň priniesli aj nové príbehy. Do toho Alexovho sa zaplietla ďalšia kráska, pričom dvojica hercov si už spolu zahrala pred pár rokmi v seriálu Druhý dych. Skončí jej osud podobne aj v Oteckoch?

Po tom, ako Alex, ktorého stvárňuje Braňo Deák, to skúšal na Sisu, matku jeho syna Maxa, sa mu v živote úplnou náhodou objavila očarujúca neznáma. Dvojica sa spolu stretla v parku, kedy sa hneď aj dohodla na rande. Nikola tak večer prišla k Alexovi, no po ich vášnivej noci to vôbec neprebiehalo podľa jej romantických predstáv.

Oteckovia

Na svoj objekt ale ešte v ten istý deň kráska natrafila v právnikovej kancelárii, ktorú upratovala, keďže sa živí ako upratovačka. Alex ju najprv nespoznal, avšak v zápätí, ako zistil, že ide o slečnu z poslednej noci, ostal ako obarený.

Oteckovia

Postavu Nikoly stvárňuje herečka Janka Lieskovská, ktorá si po boku Braňa Deáka zahrala hlavnú postavu v seriáli Druhý dych. Dvojica tak už má za sebou nejednu romantickú či milostnú scénu. To, či sa rovnaký scenár plný lásky zopakuje aj v Oteckoch, uvidíme v nasledujúcich dňoch. Každopádne to vyzerá na poriadne vtipné momenty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube