Čo by ste urobili, keby ste sa vrátili domov a zistili, že vaša skrinka s riadom sa nedá otvoriť? Odpoveď je jednoduchá.. opýtali by ste sa Facebooku!

Zúfalá matka na materskej dovolenke z Taiwanu mala veľký problém. Na sociálnu sieť pridala fotografiu skrine s riadom a popisom ,,skriňa, ktorá nemôže byť nikdy otvorená”. Prostredníctvom snímky žiada užívateľov Facebooku a Twitteru, aby jej poradili, ako otvoriť skrinku tak, aby vznikla čo najmenšia škoda.

taniere

Ako určite očakávate, aj tentokrát sa znova ukázalo, že internet nepozná slová ,,nikdy” a ,,neviem”. Fotografia si okamžite vyslúžila záplavu vtipných možností, ako problém vyriešiť (16 000 reakcií a 46 komentárov v priebehu pár minút) tými najoriginálnejšími riešeniami. Tu sú tie najzaujímavejšie!

“Treba rozmýšľať ekonomicky- pokiaľ je riad lacný, otvorte dvierka. V prípade, že riady sú nenahraditeľné, rozbite sklo na pravej strane.”

“Postavte identický dom presne vedľa vášho domu. S jediným rozdielom – taniere budú pekne uložené na poličke. Potom vymažte svoj starý dom.”

“Otvoriť fľašu vína> Napite sa> Počkajte až manžel príde domov. Začnite náhodnú hádku z ničoho> Choďte do kuchyne. Otvorte dvere a nechajte taniere rozbiť> Zvaľte vinu na manžela – on sa ospravedlní a kúpi vám novú sadu tanierov.”

“Zaplavte dom vodou a potom otvoríte skrinku bez akéhokoľvek rizika.”

“Skúste ju vypnúť a znovu zapnúť.”

“Pomenujte ju Schrödingerova skriňa, pretože v danej chvíli sú taniere celé aj rozbité zároveň.”

“Oblepte skrinku páskou a nechajte vnúčatám, nech sa s tým potrápia. Alebo ju nechajte ako veno pre svoju dcéru.”

Aké riešenie by ste žene poradili vy? :)

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.