Svet v týchto dňoch šalie z mladučkej detskej ikony, ktorá je vo svojich šiestich rokoch považovaná za najkrajšiu modelku našej planéty. Pôvabné dievčatko z Ruska začína postupne zapĺňať stránky časopisov a viaceré internetové stránky či sociálne siete. Keď ju uvidíte, okamžite pochopíte prečo!

Len 6-ročná Alina Yakupova pochádza z Moskvy a modelingu sa venuje od štyroch rokov. Znie to priam neuveriteľne, no už v takom útlom veku má za sebou významné spolupráce, vďaka akým cestuje do rôznych čarokrásnych destinácií a postupne sa dostáva do povedomia čoraz širšej verejnosti. Prekrásna plavovláska predvádza najmä detské oblečenie a už na prvý pohľad je jasné, že sa pri pózovaní pred objektívom cíti ako ryba vo vode

alina yakupova

Alina bola vyhlásená za novú detskú kráľovnú krásy a odborníci jej predpovedajú veľkú budúcnosť. Počet jej fanúšikov na Instagrame aktuálne rastie závratnou rýchlosťou, keďže krásku sledujú desaťtisíce fanúšikov a toto číslo sa každým dňom zvyšuje.

Dlhé svetlé vlásky, prenikavé modré oči či neskutočne súmerné črty tváre v kombinácii s čistou nevinnosťou sú tými najlepšími predpokladmi pre zaradenie sa do klubu mega úspešných hviezd. Pozrite si fotky malej priekopníčky, ktorej meno začína byť vo svete čoraz viac skloňované.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube, Instagram/alina_yakupova_official