Už 19. septembra sa v Amerike začína jedenásta séria mimoriadne obľúbenej speváckej súťaže “The Voice”, v ktorej sa na poste porotcov vystriedali už viaceré hviezdy svetového šoubiznisu. Ešte pred oficiálnym zahájením vysielania sa však štyria tohtoroční porotcovia stretli na jednom pódiu, aby svojím prevedením hitu “Dream On” od Aerosmith vzdali hold nedávno tragicky zastrelenej účastníčke súťaže, Christine Grimmie. 

Štvorica porotcov jedenástej série súťaže “The Voice” to túto sezónu roztočila skutočne vo veľkom štýle. Legendárny hit od skupiny “Aerosmith” z roku 1973, “Dream On”, predviedli tak, že zimomriavky budete mať ešte pár minút po skončení skladby. Po boku Adama Levina z kapely Maroon 5 a Blakea Sheltona, ktorí sú v šou už od prvej série, sa objavia Alicia Keys a Miley Cyrus. Táto hviezdna zostava už dnes sľubuje skvelý ročník!

Speváci si týmto vystúpením uctili pamiatku účastníčky šou Christiny Grimmie, ktorú v júni zastrelili počas jej koncertu v Orlande. Jej koučom bol v šiestom ročníku súťaže Adam Levine, ktorý dokonca zaplatil celý pohreb a doteraz pomáha jej rodine. Pozrite si výnimočné vystúpenie porotcov, z ktorého zaručene stratíte slová!

Dream On… 🌟💫✨ 🎹 #TheVoice

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on

 

#thevoice #dreamon #adamlevine #teamadam HOLY SH*T THAT WAS AMAZING🔥🙌🏻🔥🙌🏻❤️❤️

A post shared by Leslie Stanton (@lgstanton2) on

 

#TheVoice on Snapchat is happening rn! Go to Snapchat and watch the first episode. ✌️

A post shared by NBC's The Voice (@nbcthevoice) on

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)