Príbeh lásky, ktorá sa zrodila v jedenástej sérii reality šou Farma, trval pomerne krátko. Dva mesiace po skončení markizáckeho programu si už Kristi Dali a Radovan Dulin žijú každý po svojom. Ako sa ale zdá, chvíľu po rozchode sa v Radovom živote objavila nová žena, čo fanúšikov bývalého páru zaujalo natoľko, až začali kontaktovať Kiku – tá sa na pretlak správ rozhodla zareagovať.

Napriek tomu, že Kika a Rado pôsobili ako zohraná dvojica, ktorá si výborne rozumela a denne sa zahŕňala láskou nabitými gestami, k naplneniu predstáv o vzťahu to Kristi Dali nestačilo. Exfarmári si tak povedali zbohom, avšak na prekvapenie mnohých – vo veľmi priateľskom duchu, kedy si za spoločné chvíľky vzájomne poďakovali.

Pár týždňov po rozchode sa Popradčan ukázal na svojom Instagrame po boku neznámej mladej krásky, čo u fanúšikov zrejme spôsobilo nemalý ošiaľ. ,,Ráno som vstala a mám od vás kopec správ na Radka. Či má inú??” po spŕške otázok sa rozhodla k ľuďom prehovoriť fešákova bývalá priateľka Kika.

,,Neviem, či má a ani ma to nezaujíma :) Vážne… Nechajte ma žiť ten môj život bez neho, kľudne, nech ich má aj sto. Mne je to jedno. Nespája nás už nič a je jasné, že Radko dlho sám nebude :),” fotomodelka zo Senca pokračovala v príspevku, v ktorom tiež uviedla, že ak má niektorá z dám o jej ex záujem, nech píše jemu a nie jej. ,,Prajem mu, nech už nájde tú pravú a je spokojný konečne,” znie záver vyjadrenia, hovoriace jasnou rečou – Kika má kapitolu s Radom nadobro uzavretú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristi_dali, radovan.d