Moderátorka Jasmina Alagič ostáva aj počas materskej dovolenky stále veľmi aktívnou. V období pandémie koronavírusu si nielenže s najlepším kamarátom Milanom Švingálom založila online klub pre podporu stoviek záujemcov, ale tiež sa rada prihovára verejnosti prostredníctvom sociálnej siete. Práve tam sa najnovšie objavila fotografia, na ktorej je vraj známa kráska na prvý pohľad nerozpoznateľná. Budete s tým súhlasiť?

Hviezda módnej televízie je dobre známa svojou vášňou pre časté vzhľadové premeny. Či už sa jedná o pravidelné predlžovanie, skracovanie a farbenie vlasov, alebo o rôznorodé experimenty v oblasti líčenia – manželka rapera Patrika Rytmusa Vrbovského si vždy dokáže všedné dni spestriť nejakou sviežou zmenou.

Jasmína Alagič účes

Plavovláska sa nedávno ocitla na titulnej stránke lifestylového českého časopisu, čo však v radoch fanúšikov vyvolalo počudovanie. ,,Jasmina, na tej fotke sa na seba vôbec nepodobáš, ja som ťa vôbec nespoznala,” žasla jedna z komentujúcich. ,,Súhlasím, úplne iný človek,” pridala sa ďalšia.

Obdivovateľky maminy malého Sanela sa snažili prísť na to, čo mohlo nejasné zmeny na črtách dobre známej krásky spôsobiť. Žeby zvláštny uhol počas fotenia, nezvyčajný výraz tváre alebo studenší odtieň farby vlasov? A čo váš názor – naozaj sa Jasmina Alagič na tomto zábere na seba vôbec nepodobá?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič

jasmina alagič insta

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic