Muži to v živote skutočne nemajú také ľahké, ako by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. Za všetko môže ich mešec, ktorý deň čo deň, prevážajú vo svojich trenírkach. Hoci si my, ženy, myslíme, že si ich škrabú ako také opice, verte či nie, majú na to svoje dôvody.

Prečo si tí naši muži vlastne siahajú do gatí? Toto sú jednoznačné odpovede.

Výber vhodného oblečenia nie je žiadna hračka

Hoci my, ženy, nemáme problém s priliehavým oblečením, muži s ním zvádzajú boj o život. Doslova boj o svoje gule. Viete si predstaviť, aký je to pocit, keď sa vám vajcia nalepia na stehná a navzájom sa o seba trú? Tepláky sú fasa vec, vajcia v nich spokojne môžu voľne dýchať a hompáľať sa zo strany na stranu, no do práce sa však nehodia. Preto musia naši ctení muži narvať svoje poklady do formalnejšieho, tesnejšieho oblečenia, ktoré im spôsobuje obrovské muky. Z tejto nepríjemnej situácie sa snažia vykľučkovať čudesnými pohybmi, ktoré pripomínajú tanec po desiatich panákoch opojného moku.

Boj zvaný holenie guličiek

Keď chce byť muž spokojný, musí sa o svoje oriešky lásky poctivo starať. S tým súvisí aj ich holenie, ktoré často mužom pripomína stresujúci chirurgický zákrok. Vyžaduje to pevné nervy a vycibrenú techniku. Nie je nič horšie, ako svrbenie a pichanie neoholených vajec.

Každodenná prehadzovačka strán

Mužské gule sú veľmi spoločenské. Nalepia sa na všetko, čo sa mihne v ich blízkosti. Či už sa jedná o stehno alebo ruku, ktorá sa zázračným spôsobom ocitla v ich blízkosti. Keď sa však nalepia na stehno, je nutné ich okamžite odlepiť a prehodiť tak, aby ich nositeľ bol opäť spokojný.

Zóna úkrutnej bolesti

Hoci pre ženy predstavuje najväčšiu bolesť pôrod, pre mužov je to zásah do ich epicentra. I keď sa navonok správajú ako siláci, pri zásahu do gulí sa menia na plačúce bábiky. Keď chcete zraniť muža, toto je jeho najzraniteľnejšie miesto.

Potreba každodenného dotyku

I keď nám sa to zdá byť totálne nechutné, muži sa svojich genitálií jednoducho musia dotýkať. Či už podvedome alebo úplne nevedomky, ich ruka pri každej vhodnej príležitosti siahne do útrob spodnej bielizne. Je jedno, či si svoj vercajch potrebujú prehodiť, poopraviť, poškrabkať, odlepiť alebo len tak pohladkať. Je to súčasť ich života a my to nedokážeme zmeniť. Nemuseli by to však robiť pri spoločnom jedení popcornu. 😂

Foto/Zdroj: giphy.com, grstisography.com