Niekdajšia kráľovná z Pereša sa chystá na dovolenku! Nora Kabrheľová si počas svojej zlatej éry pozrela veľkú časť sveta, avšak už dlhodobo si žiadny poriadny výlet neužila. Kam sa ešte túži pozrieť? 

Bývalá televízna hviezda o svojich dovolenkových plánoch otvorene prehovorila pre portál Čas.sk, pričom sa netajila tým, že si zahraničie neužila celých 9 rokov. 

,,V 2013 som bola naposledy v Amerike. Odvtedy som nebola nikde. Tento rok sa chystám, ale ako sa blíži termín, tak sa mi tá šanca vzďaľuje mojou vinou. Keď už na to začnem myslieť, tak vzdávam tú myšlienku,“ vysvetlila Nora, ktorá zároveň prezradila, že v minulosti si dovolenku užívala 4-krát do roka. Medzi jej obľúbené destinácie patrilo Turecko a Dubaj. Kam by chcela ísť teraz?

nora kabrhelova

,,Chcela by som ísť do Talianska – to nemám prechodené. Bola som tam raz na otočku, lebo som zistila, že tam pes nemôže ísť na pláž. Som sa zbalila a išli sme preč,“ vyjadrila sa pohoršene Kabrheľová spomínajúc aj na natáčanie reality šou Mojsejovci v Miláne. Momentálne by si rada vychutnala pláže na Sicílii či Florencii. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Strašne všetko je drahé a tým smerom rozmýšľam aj ja. Pôjdem na dovolenku predž*bem to málo, čo mám, a čo potom?“ pýta sa otvorene prostoreká tmavovláska.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/nora_kabrhelova, TV JOJ