Sociálna sieť Facebook, založená v roku 2004, zažívala najväčší boom pred približne desiatimi rokmi. Postupne sa s ňou však lúči čoraz viac ľudí, pričom najnovšie dala tomuto virtuálnemu svetu zbohom aj známa Slovenka Nora Kabrheľová. Toto je dôvod!

Priestor, ktorý ponúkal únik z reality a možnosti virtuálnej zábavy rôzneho druhu, sa v poslednej dobe zmenil na centrum nenávisti. Vysoký výskyt negativity a nezmyselného osočovania zapríčinil, že dnes už bývalú televíznu hviezdu Noru Kabrheľovú na Facebooku nenájdete.

,,Odišla som preto, lebo podľa mňa je to obrovská žumpa, čo sa stala z Facebooku,“ začala obľúbená dáma vo videu, ktoré nahrala deň pred Vianocami.

,,Ľudia bez názoru alebo ktorí sa hanbia za svoj názor, tam útočia na ľudí, ktorých ani nepoznajú. Proste je to jedna veľká, veľká hnusoba celý Facebook. Takže preto som sa rozhodla, že odtiaľ odídem a jednoducho nebudem čítať komentáre anonymných idiotov, ktorí sa tam odbavujú na možno niekedy aj nešťastí druhých a útočia na seba jak supy,“ čiernovláska vysvetlila dôvod odchodu z populárnej sociálnej siete. Na Instagrame, kde zverejnila príspevok, jej zatlieskalo množstvo fanúšikov. Dáte Norike za pravdu i vy?

Prečo Nora Kabrheľová odišla z Facebooku?

Zdroj/Foto: Instagram/nora_kabrhelova