Bývalá podnikateľka Nora Kabrheľová je známa svojou prostorekosťou a otvorenosťou. Fanúšikom aj kritikom sa prihovára prostredníctvom sociálnych sietí, ale i vo vlastnej rubrike portálu Nový Čas. Tentoraz Košičanka žijúca v hlavnom meste vyzradila, aká je výška jej dôchodku. 

Niekdajšia televízna hviezda má za sebou život v luxuse a prepychu. Všetko sa zmenilo v roku 2013, kedy sa ocitla vo väzení kvôli kauze s nadmerným odpočtom DPH. Z Kabrheľovej sa tak stala dôchodkyňa, ktorá sa z očí verejnosti stiahla.

Avšak Nora má ešte stále čo povedať. Aktuálne prispieva rôznymi vyjadreniami pre vyššie zmienený zdroj, má za sebou účasť v JOJ-kárskej relácii Bez servítky a aktívnou je aj na populárnom Instagrame. Známa tmavovláska otvorene odpovedá na rôznorodé otázky a nemá problém priznať ani výšku svojho dôchodku. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keď chcete vedieť, mám nejakých 620 eur dôchodok… Mizerný. Mám odrobených 40 rokov 211 dní, keby sa to niekomu zdalo veľa,“ nechala sa počuť temperamentná Slovenka, ktorá si podľa vyjadrenia influencera Davida Key mala vďaka účasti v kulinárskej šou prilepšiť o 8 500 eur. Celý svoj príjem však Norika drží pod rúškom tajomstva. 

nora kabrhelova

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/nora_kabrhelova, TV JOJ