Tento týždeň sa v kulinárskej šou stretli dve ženy a traja muži. JOJka po mnohých rokoch do televízie pozvala aj prostorekú Noru Kabrheľovú, ktorá si servítku pred ústa jednoznačne nedáva.  

Určite si viacerí z vás pamätajú reláciu Mojsejovci, kde Nora a Braňo svojimi hláškami zabávali celé Slovensko. Odvtedy už ubehlo 22 rokov a temperamentná východniarka sa vizuálne poriadne zmenila. Z blondínky sa stala tmavovláska a boháčke z Pereša pribudli aj vrásky.

nora kabrhelova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz Nora Kabrheľová prijala pozvanie do šou Bez servítky, kde divákom ukáže svoje kuchárske umenie. 63-ročná podnikateľka bola vždy pravdovravná a to, čo si myslela, aj na plné ústa povedala. A práve jej úprimnosť sa páči i divákom.

,,Nora je super vždy. Povie na rovinu a je sympoška,“ prezradila Slovenka. ,,Mne sa tiež páči Nora, povie, čo má na jazyku, nerobí zo seba fajnovú, pre mňa je super baba a nech je, aká chce, aj my sme všelijakí a čo,“ pridal sa ďalší sledovateľ. ,,Veď už má po šesťdesiatke a po tom, čo prežila, vyzerá dobre a vyrovnane,“ dodala Stanka. Nuž, zdá sa, že Nora má aj po takej dlhej dobe stále množstvo priaznivcov, ktorí ju zbožňujú.

nora mojsejova

Foto/Zdroj: Facebook/Televízia JOJ, Bez servítky-TV JOJ