Prednedávnom vyšla na povrch smutná správa o krachu manželstva jednej z najznámejších bývalých tvárí televízie Markíza. Martina Šimkovičová a jej exmanžel Igor sa ani po dlhých ťahaniciach napokon nedohodli a rozvodové opletačky prerástli do boja o deti. Ten sa ale vyvinul tak, ako asi nikto z aktérov nečakal.

Šimkovičovci spolu vychovávali dve maloleté deti – dcérku Sofiu (5) a syna Marka (15). Niekdajšia moderátorka Športových novín sa tak po rozvode plánovala starostlivosti o obidve ratolesti ujať, čo jej ale podľa predstáv nevyšlo.

Simkovicova

Posledné slovo malo padnúť práve z úst mladého teenagera, ktorý napriek rozhodnutiu súdu s matkou odísť preč odmietal. Ex-partneri si preto deti rozdelili po svojom – dcérka momentálne žije s mamou, zatiaľ čo syn ostal v spoločnej domácnosti s otcom.

„Deti máme v striedavej starostlivosti, ale syn žije u mňa a dcéra u matky. Syn sa tak nakoniec rozhodol, nechcel byť s matkou, chcel byť so mnou, tak je to takto. Ja som jeho rozhodnutie neriešil,“ uviedol pre Nový čas Igor Šimkovič, ktorý je rád, že najhoršie spory má už rodina za sebou. Martina sa teraz musí zmieriť s ranou, ktorú jej dospievajúci syn nečakane uštedril.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Simkovicova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/Martina Šimkovičová, Instagram/peterzakovic, tvmarkizaofficial