Nemali ju práve dvakrát v láske… Obľúbenkyňa mnohých mužov Mirka Csorbová prednedávnom na Farme skončila a jej odchod by mal byť definitívny. Ibaže by sme verili, že sny – vrátane nočných môr – predznamenávajú, čo sa stane v skutočnom živote. Jednu takúto „zlú predtuchu“ si totiž prednedávnom zažila aj Kika! Vráti sa jej sokyňa na Farmu?

„Kika mi ráno hovorí, že: ‚Mala som strašne zlý sen!‘,“ začala svoje rozprávanie Romana a smeje sa, že jeho témou bol Mirkin návrat na Farmu. „Do p**e!,“ zareagovala pohotovo Nika, ktorá zjavne súhlasí, že by nešlo o nič príjemné. „Toto bolo tiež dobré fiasko,“ dodala. Romana následne priznala, že jej poriadne odľahlo, keď tmavovláska farmu opustila: „Nemám sa tu s kým hádať.“

Hoci šlo nateraz len o obyčajný sen, jeho splnenie nie je až také nepravdepodobné, ako sa môže zdať. Počas Farmy 1 totiž dostal miesto presne takýto scenár – na statok sa vrátili všetci vypadnutí farmári a tí rozhodovali o osude zostávajúcich. Tento ťah stál kedysi miesto pracanta Miša, ktorý mal inak veľkú šancu na výhru. Akoby nestačila táto rana pod pás, pri svojom odchode sa mu drzý Jakub vymočil do kufra. Spomínate si?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza | Foto a video: Instagram/farma.markiza, YouTube/SC00TY14, Televízia Markíza