Speváčka Lady Gaga si srdcia fanúšikov získava čoraz viac. Okrem výnimočného úspechu s oscarovou skladbou Shallow sa blondínka najnovšie môže pochváliť aj vlastnou značkou kvalitných produktov pre krásu. A práve ženský šarm je to, čo sa umelkyňa rozhodla odprezentovať na pikantnom zábere.

Okolo hlavnej hrdinky zbožňovaného filmu Zrodila sa hviezda sa ešte donedávna veľa polemizovalo na tému možného utajovaného románika s hereckým kolegom Bradleym Cooperom. Herečka ale všetkým vytrela zrak, keď si na verejnosti vymieňala bozky s úplne iným fešákom.

Lady Gaga Bradley Cooper

Najnovšie sa Gaga ukázala v plnej forme, a to rovno v posteli! Populárna plavovláska totiž absolvovala fotenie, ktoré si vyžadovalo takmer úplnú nahotu, s čím kontroverzná diva žiadny problém nemá.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri pohľade na hudobnú ikonu vám ale možno padne sánka – Lady Gaga sa pýši dokonale štíhlymi krivkami. Speváčka totiž bez hanby predviedla priam ukážkové plné a pevné pozadie, o aké sa usiluje nejedna žienka. Tušili ste, že slávna mega star ukrýva pod šatami takúto skvelú postavu?

Fotku zadočku Lady Gaga nájdete —TU—

Lady Gaga

Zdroj/Foto: Instagram/Ladygaga