Speváčka Veronika Nízlová sa po rozpade dlhoročného dua Twiins pokúša dostať na výslnie ako sólová interpretka Vebi. Už niekoľko mesiacov jej ale život znepríjemňujú zdravotné komplikácie, ktorých pôvodcom je vraj niečo, čo používajú takmer všetky ženy.

Známu slovenskú dvojičku postihla hotová nočná mora! Príčinou bola obyčajná túžba skrášliť sa sama doma, keďže salóny boli ešte donedávna dlhodobo zatvorené. Veronika tak siahla po farbe na vlasy z drogérie, no to ešte netušila, aké peklo si tým privolá.

Od toho momentu jej telo zareagovalo tak, ako by ani v najhoršom sne nečakala. „Dávala som si na vlasy farbu z drogérie a odvtedy mám rozhasený organizmus. Keď zjem aj veci, na ktoré som v živote nemala alergiu, tak mám reakcie,“ 34-ročná brunetka opísala prvotné ťažkosti, aké ani zďaleka neskončili.

Okrem toho, že sa jej pokožka po konzumácii určitých potravín celá vyhádže, trápia ju tiež bolestivé opuchy na tvári a rukách. Speváčke sa na tele objavujú fľaky a takzvaná hrošia koža, pričom nezaberá ani medicínska liečba. „Bola som aj na biorezonancii, aj viem, čo nemôžem jesť a tomu sa vyhýbam. Ale dám si niečo, o čom si myslím, že mi nemôže uškodiť, a mám reakciu, vyhodím sa. Mám to strašné, suší sa mi to, mám to opuchnuté, boľavé,“ prezradila Nízlová, ktorá sa už po sérií vyšetrení cíti oslabená.

veronika nízlová

Problémy nastali aj počas nácviku na vystúpenie v šou Tvoja tvár znie povedome. ,,Dávali mi parochňu na skúške, tak som mala alergiu na lepidlo a odstraňovač lepidla. Na druhý deň som bola celá spuchnutá, mejkapovali mi ruky, lebo som ich mala celé bordové, povyhadzované. V deň nakrúcania mi museli dávať iné lepidlo a dávali mi parochňu dole klasickým olejom,“ spomína zúfalá pacientka, ktorej nevinné farbenie vlasov vyvolalo dlhodobé rozsiahle reakcie.

Veronika Nízlová s bolestivými opuchmi a fľakmi na koži

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

nízlová vebiZdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Veronikatwiins