Rozvod speváčky Veroniky Nízlovej a Tomáša Krúpu mnohých prekvapil, pričom dôvody tohto rázneho rozhodnutia doposiaľ verejnosti odhalené neboli. Bývalí manželia však napriek strastiam osudu rýchlo vykročili za ďalšou životnou etapou – kým Vebi sa stala mamou, po Tomášovom boku už stojí iná žena!

Sympatická Twiinska sa koncom minulého roka stala hrdou maminou, keď priviedla na svet dievčatko menom Nea. Aj keď spočiatku o otcovi bábätka hovoriť vôbec nechcela, neskôr vyplávalo na povrch, že tým vyvoleným sa stal obľúbený hudobník a herec Matúš Kolárovský.

veronika nizlova

Celebritní rodičia síce do vážnejšieho zväzku nevhupli, no kvôli dcérke udržiavajú dobré vzťahy. A zatiaľ čo sa Veronika Nízlová statočne zhostila role slobodnej matky, jej exmanžel si užíva lásku mladučkej priateľky.

38-ročný právnik Tomáš Krúpa sa pred pár mesiacmi začal vyskytovať v príspevkoch mimoriadne zvodnej brunetky, ktorá sa na Instagrame pravidelne chváli provokatívnymi fotografiami v spodnej bielizni či bikinách. Kráska sa volá Laura a podľa informácií na fešákovom profile má len 22 rokov. Zdá sa ale, že dvojici vekový rozdiel neprekáža a na snímkach pôsobia obaja zaľúbenci ako zohratý pár.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Laura_dann | Foto: Instagram/Laura_dann, Veronikatwiins