Speváčka Daniela Nízlová si od januára užíva plnými dúškami materskú dovolenku  hoci jej plány o každodennom kočíkovaní dcérky Lindy preťali prísne opatrenia kvôli pandémii koronavírusu. Brunetka navyše spoločne s priateľom Stanom Lobotkom uviazla v ohrozenom Taliansku, kde bolo vychádzanie z domu ešte donedávna zakázané. Po dvoch mesiacoch v karanténe však Twiinska nenechala nič na náhodu a ulicou sa promenádovala ako pravá femme fatale!

34-ročná mamina mohla po dlhých týždňoch, strávených v domácej izolácii, konečne opustiť brány luxusnej neapolskej vilky. Keďže bola dva mesiace zatvorená prevažne v interiéri, priestor na predvádzanie štýlových outfitov sa jej veľmi nenaskytal.

daniela nizlova dieťa

Danielka si prechádzku s kočíkom po slnkom zaliatom morskom pobreží parádne užívala, dokonca neváhala vábiť pohľady neskutočne krásnou róbou. Atraktívna tmavovláska stavila na jemnú eleganciu doladenú trendovými doplnkami.

V čisto bielych čipkovaných mini šatách zároveň predviedla štíhlu postavičku, pri akej môže mnohým ženám pár mesiacov po pôrode len neveriacky padať sánka. ,,Po dvoch mesiacoch v izolácii konečne na prechádzke, dnes otvorili mesto, tak sme sa trošku vyvenčili,” napísala speváčka, pôsobiac ako žiarivá hviezda!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Nízlová kočíkovanie

Zdroj|Foto: Instagram/Danielatwiins