34-ročná speváčka Daniela Nízlová toho stihla za uplynulý rok viac než dosť. Z rozlietanej hudobníčky sa stala milujúca mamina, ktorá by pre šťastie dcérky Lindy a partnera Stanislava Lobotku obetovala čokoľvek. Prominentní rodičia sa do rozrastenia famílie vrhli takpovediac “po hlave”, vďaka čomu môžu len polroka po príchode bábätka oslavovať dôležitý míľnik.

Úspešný mladý futbalista a bývalá Twiinska na materskej sa minulý rok postarali o poriadne prekvapenie, keď vyšla najavo správa o očakávaní prvého spoločného potomka len pár mesiacov po oficiálnom zahájení známosti.

Daniela a Stanislav Lobotka

Zdá sa ale, že hrdličky sa skutočne našli, keďže dnes spolu s dieťatkom pôsobia ako mimoriadna šťastná a harmonická rodinka. Danielka si zjavne všetky dôležité dátumy ukladá v spomienkach, nakoľko sa pochválila roztomilou informáciou zo súkromia.

,,500 dní spolu,” šarmantná brunetka prezradila, že so športovcom netvoria pár ani dva roky. Napriek tomu sa im podarilo v rekordne krátkom čase zahájiť spoločné bývanie v zahraničí a taktiež priviesť na svet rozkošného anjelika. Nízlová s Lobotkom sú teda jasným dôkazom toho, že pravá láska sa nie vždy potrebuje vyvíjať dlhé roky! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

nízlová lobotka linda

Zdroj|Foto: Instagram/Danielatwiins