Šťastná mamina Daniela Nízlová sa v týchto dňoch dočkala vzácneho okamihu, na aký sa tešila celé mesiace. Kvôli zatvoreným hraniciam totiž spolu s partnerom Stanom Lobotkom a ich malou dcérkou Lindou uviazla v rizikovom Taliansku, v dôsledku čoho ju najbližší príbuzní nemohli osobne navštíviť. Teraz si zohratá partia konečne užíva vzájomnú prítomnosť, pričom už čoskoro príde na rad ďalšie veľké rozhodnutie.

Rozkošná Linda má síce len päť mesiacov, no už si stihla odskúšať pobyt v dvoch krajinách i cestu lietadlom. Bábätko strávilo uplynulé týždne len v spoločnosti slávnych rodičov a to dokonca v prísnej izolácii, keďže južná krajina bola novým koronavírusom postihnutá takmer najviac na svete.

nizlova lobotka Linda

Família Nízlovcov využila opätovné otvorenie hraníc takmer okamžite a ihneď si to namierila za milovanými dievčatami. Dvojičky a ich rodičia si čas s dieťatkom užívajú na maximum a podľa príspevkov Daniely Nízlovej je jasné, že prekrásne batoľa nevie zo starých rodičov spustiť očká.

Rodinné dobrodružstvo ešte nekončí!

Speváčka na materskej dovolenke vybavuje v týchto chvíľach všetko potrebné k tomu, aby mohla spolu s dcérkou po karanténnom období znovu opustiť Neapol. ,,Potrebujem si povybavovať nejaké veci na Slovensku a aj malej poriešiť očkovanie,“ Twiinska prezradila pre Nový čas skutočné dôvody plánovaného výletu s bábätkom.

Členovia prominentnej rodinky budú ale musieť počítať s dodržaním bezpečnostných nariadení, keďže Taliansko sa ešte stále nachádza v zozname rizikových zemí. Po prílete domov tak bude nutné zotrvať v päťdňovej domácej karanténe a taktiež absolvovať test na Covid-19. Zdá sa ale, že Nízlovcom tieto opatrenia za možnosť vrátiť sa na Slovensko spolu s Danielou aj Lindou naozaj stoja!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Malá Linduška so starým otcom

 

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Danielatwiins, Streamable.com