Bývalá členka hudobného dua Twiins si je svojich kvalít zjavne plne vedomá. Ký mnohé žienky sa ešte niekoľko mesiacov po pôrode skrývajú za voľné tričká či pohodlné tepláky, ona vystavuje vyformované proporcie hrdo na obdiv. Daniela Nízlová totiž neváha dráždiť pohľady fanúšikov aj počas kočíkovania dcérky Lindy!

Slávna dvojička si na materskej dovolenke užíva život, o akom sníva nejedna mamina. Luxusná talianska vila s bazénom, pravidelné cestovanie do vychytených lokalít či takmer každodenná zábava pri vode – o všetky tieto radostné momenty sa natešená tmavovláska vždy rada podelí aj na sociálnej sieti.

daniela nízlová

Nerozlučné sestry Nízlové si mohli po dlhej prestávke kvôli pandémii koronavírusu konečne užiť spoločné dovolenkovanie, čo i patrične využívajú. 34-ročná brunetka si zbytočné zábrany nevytvára a milované bábätko kočíkuje v poriadne odvážnom outfite.

Daniela Nízlová v plavkách len polroka po pôrode doslova vyráža dych! Kráska smelo siaha po tangáčovom zostrihu, v ktorom sa perfektne vyníma jej bezchybný pevný zadoček – ten bez okolkov vystrčila priamo do objektívu. Zvodná mamina tak štíhle krivky pred svetom skrývať nemieni a svojou prezentáciou sa okamžite zaradila medzi najpríťažlivejšie maminy nášho šoubiznisu!

Danielu Nízlovú pri kočíkovaní si pozriete —TU—

daniela nízlová kočík

Zdroj|Foto: Instagram/Danielatwiins