Fanúšikovia Oteckov už zrejme odpočítavajú dni – obľúbený seriál sa totiž 2. septembra vracia na obrazovky. Ešte predtým sa však herci stihli stretnúť na párty TV Markíza, kde zavítala aj mladá krv vrátane kučeravej tínedžerky Kariny Qayumovej – tá svojou vizážou doslova vyrážala dych.

Napriek tomu, že má Karina Qayumová za sebou obrovské množstvo športových úspechov, nakoľko sa od 5-tich rokov venuje plávaniu, Slovensko ju spoznalo až začiatkom roku 2018, kedy na obrazovky vstúpil seriál Oteckovia. Karin je teda jeho súčasťou od úplného začiatku, pričom na pľaci stvárňuje tínedžerku Ninu, dcéru Mareka a Tamary Bobulovcov (Vlado Kobielsky a Zuzana Mauréry).

Mladá kráska s exotickým vzhľadom sa spolu so svojimi kolegami objavila aj na včerajšej markizáckej párty, kde zažiarila ako skutočná hviezda.

Kým na obraze ju zvykneme vídať prevažne v rifliach, tričku a teniskách, na akciu modrožltej televízie zavítala v krásnych žltých šatách, ktoré v kombinácii s jej snedou pokožkou a kučeravou hrivou museli pútať zrak každého návštevníka. Pri pohľade na seriálovú Ninu by sme tak vôbec nepovedali, že má jej predstaviteľka len 13 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: karinkaqayumova, oteckovia, tvmarkizaofficial, TV Markíza