Mladá herečka Karin Qayumová sa zviditeľnila v ostosledovanom seriáli Oteckovia. Jej popularita na televíznych obrazovkách sa odráža aj vo virtuálnom svete, kde sa okrem fanúšikov nachádzajú, nanešťastie, i kritici. 

Seriálová Nina sa na sociálnych sieťach pýši krásnymi číslami. Kým na Instagrame ju sleduje 140-tisíc ľudí, na TikToku viac ako 133-tisíc osôb. Čím táto slečna fanúšikov zaujala?

Karinka na TikToku aktívne predvádza svoje outfity, make-up a často komunikuje aj so sledovateľmi, čo nepochybne väčšinu jej obdivovateľov teší. Žiaľ, tmavovláska teraz prezradila, že sa jej dostáva i početnej kritiky.

Karin Qayumova

,,S verbálnymi útokmi na moju osobu sa stretávam v podstate odmalička, som na to zvyknutá. Na TikToku je toho však niekedy priveľa, minule som dokonca dostala prvý vražedný komentár. Ľudia na internete akoby si neuvedomovali následky svojich činov, no to ich neospravedlňuje. Ja by som si nikdy nedovolila napísať niečo také, aby sa ten človek cítil zle,“ otvorila sa pre TV Markíza len 15-ročná seriálová hviezda.

,,Negatívne komentujú malé deti, ktoré majú sprístupnené sociálne siete, no veľa píšu aj dospelí. Sú to indivíduá, ktoré by mi to nikdy do očí nepovedali a ich profil je väčšinou anonymný alebo prázdny,“ uviedla Karin. Tá taktiež prezrádza, že slovné útoky prichádzajú aj od dospelých žien.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Chcela by som, aby sa ženy podporovali navzájom a nezhadzovali sa. Navyše, ja som so svojím prejavom spokojná, na nič sa nehrám a to je dôležité. Chcem mojim sledovateľom odovzdávať pozitívnu energiu, lebo jej nikdy nie je dosť. A práve týchto dobrých ľudí vnímať chcem, je to moja úžasná komunita, najmä na Instagrame,“ uzavrela mladá slečna, ktorá sa chystá na strednú školu. Niekoľko jej videí, na základe ktorých ju ľudia zahlcujú negatívnymi reakciami, nájdete nižšie!

 

 

 

 

Zdroj/Foto: markiza.sk, TikTok/karinkaqayum, Instagram/karinkaqayumova