Dcéra známeho repeťáka Otta Weitera (59), Nikola Weiterová (25), žije už dlhší čas za veľkou mlákou. Počas svojho pôsobenia v Las Vegas si stihla vyrobiť hanbu, na ktorú jej rodina nikdy nezabudne. Po tom, ako sa prevalili správy o jej pôsobení v nočnom klube, sa rozhodla urobiť vážny krok.

Hoci Nikola v nočnom bare pôsobí ako manažérka, občas sa podujme na pikantné erotické číslo, ktoré navštevníkov dostáva do extázy. Bodaj by nie, Nikola má dokonale vypracovú postavu a rozhodne nie je žiadna hanblivka. V sprievode striptérov a striptériek predvádza plnohodnotnú dávku erotickej show. Keďže už istý čas Nikola profesionálne nesúťaží, rozhodla sa opäť oprášiť svoju kariéru bikini fitnesky, tentokrát však ako reprezentantka USA.

 

V Amerike sa sexi fitneska zúčastnila už na mnohých súťažiach, preto niet divu, že sa po roku života v Las Vegas rozhodla súťažiť za krajinu, ktorá jej v každom smere učarovala. Po tom, ako si pozrela svoje vystúpenie na Olympia 2014, sa už nevie dočkať, kedy opäť predvedie svoje vypracované telo pred prísnou porotou. Táto pozícia pristane Nikole evidentne najviac.

 

Backstage from Burlesque shoot #shooting#burlesque#circus#mylife double tap if u love circus 🍿🍿🍿

A post shared by Nikola Weiterova (@nikolaweiterova) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.