Najnovším hosťom YouTube-ovej talkšou Lukáša Stanislava Hovor alebo papaj! sa stala kontroverzná účastníčka reality šou Farma 12 Nikol Fridrichová. Tá sa rozhodla hrať úprimným a otvoreným štýlom, čo znamenalo, že nechutností na stole sa dotkla len minimálne. Čo všetko prezradila? 

Statkársky Casanova Henrich Kuľko spôsobil, že medzi dvoma mešťankami došlo ku konfliktu. Diváci reality šou si nepochybne pamätajú, že Nikol a potetovaný dedinčan sa niekoľkokrát nechali uniesť vášňou. Avšak potom, čo mamička vypadla, si k nemu našla cestu jej “kamarátka” Rebeka, s ktorou potetovaný finalista tvorí pár už pol roka.

Aj vďaka týmto udalostiam sa mená dvoch exfarmárov počas rozhovoru s prostorekou podnikateľkou skloňovali niekoľkokrát.

Prvý raz Niki spomenula Rebeku, keď mala vybrať jediného človeka spomedzi účastníkov Farmy, ktorého by poslala domov hneď na začiatku. Druhý pri zodpovedaní otázky, čo by na statku spravila inak.

nikol fridrichova

,,S*x s Heňom. A čo by som pridala? Že som im mala napáliť rovno, jak som došla z chalúpky. Nemala som byť taká slušná, ako vtedy v tom momente,” povedala plavovlasá influencerka. Tá však neskôr prekvapila pozitívnymi slovami na margo niekoľkokrát spomínanej dvojice.

rebeka a heno

,,Nebyť toho všetkého, čo sa stalo, tak… Asi som z toho najviac vyťažila, takže ja som za,” povedala úprimne mamička, po čom sa Luky chcel uistiť, či je koniec koncov páriku za to všetko vďačná. ,,Za to všetko, čo spravili. Jasné,” dodala Niki.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube – Luky Fuzo Stanislav | Foto: Youtube – Luky Fuzo Stanislav, Instagram/nikki_fridrich/rebihlavata