Odlúčenie od rodiny, stres, zlá životospráva – to všetko sa podpísalo na zovňajšku Nikol Fridrichovej, ktorú v reality šou Farma spoznalo Slovensko ako úplne inú osobu, než mohlo vidieť na jej fotkách na Instagrame. Niki je už ale nejaký ten piatok doma a za ten čas stihla prejsť naozaj bravúrnou premenou.

Neodmysliteľnou súčasťou Farmy 12 už navždy ostane neriadená strela Nikol Fridrichová, ktorá sa minulý piatok s divákmi reality šou definitívne rozlúčila, keď spolu s Máriou Both prehrali v špeciálnom dueli medzi chalúpkármi. Nakoľko sú ale jednotlivé časti vyrobené približne s mesačným predstihom, 32-ročná mamička si domov vychutnáva už niekoľko týždňov a za ten čas sa stihla poriadne zmeniť!

Už na prvý pohľad je jasné, že je Nikol o poznanie štíhlejšia. Ako prezradila na Instagrame, po vypadnutí z Farmy sa jej podarilo zhodiť sedem kíl, avšak cielené chudnutie a ňou vraj nenávidené cvičenie za tým nestojí. Stres, ktorého po návrate domov nebolo rozhodne málo, zapríčinil, že prostorekej Bratislavčanke nechutilo jesť.

Okrem toho sa nedá nevšimnúť, že sa Niki pýši novým účesom, plnšími perami a taktiež krajšou pleťou. Na svojom profile dokonca zverejnila snímky, ako na estetickej klinike absolvovala odstránenie kruhov pod očami či zákrok, ktorý ju zbavil druhej brady. Pozrite sa, ako Nikol Fridrichová vyzerá dnes!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/nikki_fridrich