Najvýraznejšou účastníčkou Farmy 12 je rozhodne Nikol Fridrichová z táboru mešťanov, ktorá sa v reálnom živote živí prostredníctvom Instagramu. O tento fakt sa však, bohužiaľ, ani náhodou nepostaralo jej pracovné nasadenie, ale chuť po Henrichovi Kuľkovi. Zo strany divákov sa tak na Bratislavčanku denno-denne sype kritika, pričom aj v radoch farmárov sa nájdu takí, ktorí Niki nemajú problém poriadne dourážať.

Nakoľko sa Farma 12 rozdeľuje na dva tábory, aj kamarátstva sa povytvárili najmä v rámci skupiniek. Kým v tej dedinskej vedľa seba stoja Katka, Eva a Bea, na strane mesta proti nim zbroja Monika, Rebeka, Nikol a Anka. A práve včera večer sme mohli na obrazovkách sledovať, ako sa obe partie navzájom ohovárajú.

Ešte predtým, než si to 32-ročná svojrázna Bratislavčanka začala rozdávať s Heňom priamo pod kamerami, sa v kuchyni stala terčom debaty konkurentiek z dediny, pričom najviac jej nakladala Bea. ,,Ja keby jej jednu pricapnem na tvár, tak jej tie zuby škaredé vyletia. More, keď si dala spraviť nos, nech si dá aj chrup napraviť. Lebo sa mi chce grcať z jej zubov. To je tupá primitívna osoba a ona nevie, čo vypúšťa z tej zasratej papule,” vyšlo z temperamentnej čiernovlásky.

,,Za to že, má na Instagrame 30 tisíc folloverov, tak si čo o sebe myslí?” zamýšľala sa ďalej mladá farmárka, podľa ktorej sa Nikol svojím primitivizmom dostane len medzi primitívnych ľudí. ,,Humus, humus, spoločnosti,” pokračovala na adresu influencerky, ktorá zatiaľ vonku popíjala víno a pripravovala sa na nočné radovánky s Henrichom.

K jeho menu sa zase vyjadrila Eva, nechápajúc, prečo to východniara ťahá práve za Nikol. ,,Tam má istotu, že mu otvorí nohy,” Bea jej to vysvetlila stručne a jasne. Svoju kolegyňu, predvádzajúcu pred kamerami scény hodné filmu pre dospelých, dokonca neváhala označiť za tupaňu. ,,Fuj fuj fuj,” ukončila prúd urážok prostoreká slečna.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk