Nikol Fridrichová sa už navždy zapíše do pamäti divákov reality šou Farma, a to hneď niekoľkými prešľapmi, ktoré zaplnili titulky médií. Počas svojho účinkovania stihla viackrát porušiť pravidlá a dokonca ísť doslovne s kožou na trh. Ako to celé vidí jej neplnoletá dcéra?

To, že bude Nikol neriadenou strelou, bolo jasné už od prvého momentu, kedy televízia Markíza zverejnila účinkujúcich Farmy 12. Avšak málokto čakal, že si počas pár týždňov dokáže užiť niekoľkokrát s*x s Heňom, v amoku porozbíjať poháre, prejsť cez hranicu mešťanov a dedinčanov a dokonca opojená alkohol vypustiť zvieratká. A i keď to vyzerá, že je temperamentnej Bratislavčanke jedno, ako ju Slovensko vidí, mnohých zaujíma, čo na jej konanie v šou hovorí dcéra Rebeka.

Nikol má s dcérkou naozaj blízky vzťah, o čom môže svedčiť i list, ktorý jej na cestu na statok Rebeka napísala. ,,Dúfam, že si budeš s každým rozumieť, a aj to, že niekomu nerozbiješ hlavu. Ja viem, že ti to zbytočne hovorím, ale čo už,” uviedla ratolesť podnikateľky v spomínanom odkaze, podľa čoho je evidentné, že svojho rodiča dobre pozná. Ako však vidí mladá slečna mamine skutky na televíznych obrazovkách?

,,Jedna vec trápi celé Slovensko: Čo moja dcéra? Moje dieťa Farmu nepozeralo, dobre? Vaše deti asi áno, keďže mi dávajú follow. Moje dieťa je veľmi rozumné, žiadna hanba, vie ako prišla na svet, hej? Aby sme tomu rozumeli. Po ďalšie neviem, kto by jej mal čo hovoriť po tých titulkách o mne, že som sa bila a vagabundi mi podpálili auto. Malá mi fandila a keď vás tak trápi moja dcéra, tak treba jej kúpiť zimné oblečenie. Ďakujem,” vo videu na sociálnej sieti povedala s úškrnom na tvári Nikol. Nuž vyzerá to tak, že baby si medzi sebou vedia vysvetliť naozaj čokoľvek.

 

Foto/Zdroj: Instagtram/nikki_ich, streamable.com, videoarchiv.markiza.sk