Kontroverzná exfarmárka Nikol Fridrichová pri výchove dcéry zastáva role oboch rodičov. Našťastie, vzťah s mladou slečnou je natoľko dobrý, že sa jej Rebeka zdôveruje aj so svojimi problémami s rovesníkmi. Tie sa podnikateľka z Bratislavy rozhodla riešiť slovne, avšak jej snaha na úrodnú pôdu nepadla. 

Svojrázna mešťanka sa o celej veci vyjadrila na sociálnych sieťach, kde nešetrila kritikou na margo šikanujúcich pubertiakov, pričom ostré slová neminuli ani ich rodičov. ,,Ja by som chcela vedieť, čo je toto za sk*rvenú doj*banú dobu. Aj čo vidím na internete. Všade oj*by, pretvárka, faloš, intrigy. Deti v 11-tich rokoch sú hovädá prešťaté viacej než dospelí,” rozčúlila sa hneď v úvode Nikol.

nikol fridrichova

,,Ich matere trávia viacej času na internete naháňaním chlapov, namiesto toho, aby si doma vychovávali deti. Vychováš si slušné dieťa, tí, čo poznajú moje dieťa, vedia, že je, a nejaké druhé mu bude robiť zle,” vysvetľuje nahnevaná mamička, ktorá chcela vec vyriešiť s chladnou hlavou, a to dohovorom s rodičmi neznámej neplnoletej osoby.

,,Dôjdeš slušne raz, dvakrát, trikrát, žiadna zmena! Stále sa to opakuje. OK! Nejde to podobrom? Naučím svoje dieťa sa brániť a rozbije tej p*či nos a potom sa to bude veľmi rýchlo riešiť,” dodala tvrdo na záver. Snáď sa táto hrozná situácia vyrieši a ani jeden z rodičov nebude musieť zájsť až tak ďaleko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<

Foto/Zdroj: Instagram/nikki_fridrich, streamable.com