V roku 2012 priniesli televízie Joj a Prima na svoje obrazovky úplne nový československý projekt Hotel Paradise, v ktorom boli vybraní uchádzači “uväznení” v luxusnej vile v Dominikánskej republike. Jednou z najvýraznejších súťažiacich bola brunetka Nikol Trojanová – ako vyzerá dnes?

Hotel Paradise predstavil celú plejádu atraktívnych kočiek a príťažlivých fešákov, ktorí sa medzi sebou chtiac či nechtiac párovali. Na Slovensku sa vďaka tejto šou podarilo preraziť našej najúspešnejšej influencerke Zuzane Plačkovej a v Česku zase od čias kontroverzného programu žnú slávu samotná víťazka Nela Slováková a rovnako tak Nikol Trojanová.

České krásky boli počas šou veľké kamarátky, pričom v kontakte sú dodnes. Pri pohľade na ich instagramové profily je ale jasné, že každá si žije tak trochu iným životom. Nikča sa na rozdiel od blondínky neprezentuje nahotinkami ani luxusom. Svoj čas venuje najmä dlhoročnému priateľovi Lukášovi a ich vášni – cestovaniu.

Pre portál Extra.cz 30-ročná brunetka priznala, že sa najbližšie obdobie budú spoločne venovať zveľaďovaniu chaty, ktorú si nedávno kúpili, na čo sa vraj veľmi teší. A to, ako hviezda Hotelu Paradise aktuálne vyzerá, si môžete pozrieť v nasledujúcej galérii. Niki je, samozrejme, stále krásna a príťažlivá, no už na prvý pohľad badať, že bláznivá párty 20-tka je minulosťou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/niki_trojanova, Facebook/Nikol Trojanová, Hotel Paradise, YouTube