Charizmatickú dvojicu spojila pikantná šou Love Island, kde sa Vilda a Nikol do seba zamilovali. Český pár to dotiahol až do veľkého finále, kde skončil na treťom mieste. Veľká láska sa rozvíjala aj po skončení relácie, no teraz obidvaja šokovali správou o tom, že ich spoločná cesta skončila.

Nikol Treterová a Vilém Šír majú mnohých fanúšikov, ktorí im držali palce v domnení, že ich vzťah vydrží navždy. Avšak influenceri prekvapili a na Instagrame včera oznámili rozchod. ,,Ďakujem za všetko. Bohužiaľ, život v realite je náročnejší, než vo vile. Rozišli sme sa už pred nejakou dobou, akurát sme to zatiaľ nikomu nepovedali. Niky, ďakujem,“ zdôveril sa tanečník.

vilda nikol love island

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Krásna Češka na sociálnej sieti prezradila oveľa viac. „Na Love Islande to bolo strašne krásne, ale tou poslednou skúškou je, keď prídete domov a dostanete do ruky mobil, ktorou sme úplne, alebo skôr Vilda, ňou neprešiel. Začal hovoriť, že sme spolu boli len naoko a bolo to kvôli šou, o čom sa ja nevedela. Každý deň mi chodia správy od dievčat, že im píše a posielajú mi videá, kde je Vilda,“ tvrdí blondínka.

Bývalá účastníčka Love Islandu naznačila, že dôvodom ich odlúčenia je pravdepodobne nevera. Podľa jej slov o tom viac vedia ľudia z Bratislavy, kde Vilém teraz trávi veľa času, keďže trénuje so Zuzanou Kubovčíkovou v rámci šou Let’s Dance.

Výpoveď Nikol o rozchode s Vilémom nájdete -TU-

Nikol Love island
Foto/Zdroj: Instagram/nikol_trety, Vildasir,love_island_cz