Návrat k prirodzenej kráse sa stal v slovenskom šoubiznise veľkým trendom. Najnovšie sa na nejaký čas jednej veci zbavila aj exfarmárka Niki Fridrichová, ktorá obdržala zo strany fanúšikov množstvo komplimentov. Všimli ste si to i vy? 

Umelé mihalnice sú dnes súčasťou bežného života takmer každej ženy, ale ako všetky dobre vieme, salóny krásy dostali v rámci lockdownu opäť stopku. Možno aj z tohto dôvodu Nikol Fridrichová necháva svoje viečka odpočívať. Každopádne nový “look” jej sledovatelia na sociálnych sieťach pochvaľujú.

Podnikateľka z Bratislavy sa spoločne so svojou dcérou vybrala na sánkovačku, odkiaľ postla niekoľko videí, ale aj vydarenú selfie, kde sama upozornila na chýbajúce mihalnice. ,,Strašný nezvyk bez tých mihalníc,” napísala kráska s balkánskymi koreňmi na svoj Instagram.

,,Mne sa Niki bezmihalnicová, že mrte páči. Natural,” odkazuje exfamárke nie jedna fanúšička. ,,Podľa mňa tebe mihalnice vôbec netreba,” konštatuje ďalšia. Mnoho zo sledovateliek taktiež poukázalo na to, že zhodením mihalníc temperamentná mešťanka omladla. ,,Vyzeráš lepšie bez nich. Taká 18-tka.” 

Foto/Zdroj: Instagram/nikki_fridrich