Sympatická Jasmina Alagič má na svojom Instagrame takmer 450 tisíc sledovateľov, ktorým naozaj nič nejde. Najnovšie postrehli maličkosť – tá v nich vyvolala strach o život balkánskej krásky. 

Známa plavovláska Jasmina Alagič sa v posledných dňoch rozhodla každý deň behávať, dala si predsavzatie pozerať dokumenty pre lepší svetový prehľad a celkovo začala venovať viac času samej sebe. Tak nejako to spôsobilo, že sa jej aktivita na sociálnych sieťach na pár dní stopla, v dôsledku čoho sa udialo niečo, čomu nikdy neverila.

,,Ja som vám chcela z celého srdca poďakovať, pretože mne naozaj regulárne začali chodiť správy, to, čo som si vždy myslela, keď som to niekde videla, že “Čo to trepeš? Kto už ti len píše, či si mŕtva zato, že si sa neozvala na Instagrame?mne to chodí! Chápete to?” hovorí šokovaná mamička ročného Sanela vo svojom videu. ,,Mne ľudia píšu, či je všetko v poriadku, lebo nie som aktívna na Instagrame!” 

Manželka slávneho slovenského rapera taktiež uviedla, že sa má pomaly všetko opäť vrátiť do normálu a s fanúšikmi bude znovu komunikovať na dennej báze. ,,Ďakujem, že sa to stalo aj mne, a že aj mne došli takéto správy plné obáv,” dodáva k celej záhade živá Jasmina.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic