Ak aspoň zbežne sledujete zahraničné médiá, Instagram, Twitter či Snapchat, určite vám neunikli najpútavejšie udalosti zo sveta šoubiznisu, ktoré sa v posledných dňoch odohrávajú za veľkou mlákou. Z ex-kamarátiek Taylor Swift a Kim Kardashian sú momentálne najväčšie sokyne a fanúšikov baví sledovať, ako sa ,,chúďa“ Swiftovie pomaly, ale isto potápa ku dnu. Bohužiaľ, tentokrát ju nezachráni ani najtučnejšie konto, ani fešný frajer, ani naj kamka Selena.

Medzi hviezdičkami to v posledných dňoch doslova vrie! Kim Kardashian obvinila Taylor Swift z klamstva a mnohé celebrity, ale aj fanúšikovia jej držia stranu. Speváčku nazývajú falošným hadom a na sociálnych sieťach označujú vtipné obrázky hashtagom #KimExposedTaylor (Kim odhalila Taylor).

Začnime však pekne poporiadku. Za všetko môže singel ,,Famous“ od Kanye Westa, v ktorom hudobník rapuje: ,,Cítim, že ja a Taylor by sme mohli mať seks. Prečo? Lebo ja som tú (hmm) urobil slávnou.“ Aj vy by ste boli naštvané, ak by to o vás spieval, nie? To je v pohode, avšak toto nie je pravá podstata problému! :)

Predmetom sporu je Kanyeho tvrdenie, že o tomto texte informoval Taylor ešte pred jeho zverejnením a ona súhlasila. Speváčka to však odmietala a od začiatku tvrdila, že sú to klamstvá. To ale naštvalo Kim Kardashian, ktorá sa rozhodla očistiť meno svojho muža. Na Snapchat postla video, ako raper telefonuje blonďatej speváčke a so všetkými podrobnosťami ohľadom skladby ju oboznamuje. Presviedča ju, že jej tým vlastne robí reklamu. Swift nakoniec na text pristúpila a povedala, že je od neho milé, ak jej o tom povedal vopred.

Taylor sa do klamstiev zamotala tak veľmi, že už ani sama nevie, čo je pravda.
,,Kanye jej nevolal preto, aby si vypýtal schválenie. Pýtal sa jej, či Taylor nemôže jeho singel zdieľať na svojom účte na Twitteri. Odmietla to. Nikdy nebola informovaná o tomto texte,“ povedal speváčkin hovorca. Keď všetci zistili, ako to skutočne bolo, internetom začali kolovať vtipné koláže, kde si mnohí z Taylor uťahujú, dokonca aj celebrity ako Katy Perry, Calvin Harris, Demi Lovato, Justin Bieber, Zendaya či Pharell Williams. Ktovie, kde je pravda. Možno ide len o véééľmi dobre premyslený reklamný ťah, vďaka ktorému sú denne na titulkách bulvárnych plátkov všetci traja protagonisti tejto maškarády. Musíte však uznať, že niektoré obrázky stoja zato :)

 

https://www.instagram.com/p/BIFnOjBB4kT/

 

 

https://www.instagram.com/p/BIGfcMBAcqM/?tagged=kimexposetaylorparty

 

https://www.instagram.com/p/BIGnalfD5cp/

 

https://www.instagram.com/p/BIGh1KPjJ9v/

 

https://www.instagram.com/p/BIGVeHzgDWY/

 

https://www.instagram.com/p/BIGFffJDuz1/

 

https://www.instagram.com/p/BIGETb7Dn5i/

Foto: Instagram