Kto by nepoznal Britney Spears a jej tanečné videoklipy alebo koncerty. Speváčka, ktorá je povestná svojim ,,ou baby, baby”, ,,oh, oh” ,,yeah” a podobne má momentálne rozbehnutú sériu koncertov v Las Vegas, kde si jej šou môže vychutnať skutočne každý.

Napriek tomu, že ide o sladkú Britney nepochybujeme, že vidieť jej šou môže byť skutočne zaujímavé, nakoľko vždy sa okolo nej pohybuje veľké množstvo tanečníkov a pódium je tiež veľkolepé. Už len keď si pozriete jej staré videá, musíte uznať, že ako tanečnica nie je až tak na zahodenie. Počas vystúpenia v stredu večer, kedy sa opäť predviedla fanúšikom v Las Vegas, však speváčka trochu zneistela. Počas skladby ,,Crazy” zakopla a capla na zem tak, že to už vyzeralo na vyvrtnutý členok. Dievča to však ustálo a pokračovalo vo vystúpení plynule ďalej. Jediné, čo bolo vtipné je bezchybný spev a ťahané výšky počas pádu aj sedenia na zemi bez akéhokoľvek zaváhania.

Napriek tomu, že Britney situáciu určite predýchavala, zvukári na nej nenechali nič poznať a playback pokračoval veselo ďalej.

Video: Youtube

Foto: Twitter