Sympatická ,,bacuľka” Petra Polnišová (40) sa nikdy nehanbila za nejaké to kilo navyše, ktoré jej uštedrila matka príroda. Ba dokonca naopak, na televíznych obrazovkách sa jej častokrát podarilo vyrobiť z tohto jemne ,,objemnejšieho vlastníctva” výhodu, vďaka ktorej si získala sympatie mnohých divákov.

Za posledné mesiace sa herečka a humoristka Petra Polnišová radikálne zmenila! Na facebookovej stránke Televízie Markíza sa ocitla fotografia z natáčania filmu o známej dvojici Cuky & Luky. Z toho, ako na nej táto charizmatická herečka vyzerá, vám s istotou spadne sánka. Pohľad na Polnišovej postavičku poteší nielen oko pánskeho fanklubu, obdiv si istotne získa aj u ženského publika. S určitosťou môžme povedať, že Petra, ktorej sa počas nakrúcania fyzicky náročnejších scén v seriáli Horná Dolná zatriasla každá ,,pneumatika”, je dnes už minulosťou.
Pokusov o schudnutie podstúpila herečka už niekoľko. Kilá sa jej však vždy vrátili naspäť a Peťa už nemala náladu ďalej v chudnutí pokračovať. Zdá sa, že herečka tentokrát natrafila na tú správnu diétu a dnes sa zmestí do oblečenia, ktoré je snáď aj o dve čísla menšie. No nevyzerá úžasne? :)
petra-pol

Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.