Vanessa Šarköziová sa pohybuje vo svete reflektorov už od útleho detstva, nakoľko jej rodičia patria medzi najuznávanejších hudobníkov Slovenska. Po rozkošnom dievčatku však už niet ani stopy, z Vanessky je dnes takáto nádherná slečna!

Oslnivú krásu a dokonalú postavičku 45-ročnej Silvie Šarköziovej obdivujú ako muži rovnako i ženy. Nie nadarmo sa tak táto talentovaná “cigánska diablica” zaraďuje k najatraktívnejším dámam slovenského šoubiznisu. O nič horšie ale na tom nie je ani jej dcéra Vanessa, ktorá rozhodne podelila gény po mame.

Vanessku si mnohí pamätáme ako rozkošné dievčatko s husličkami v ruke, na ktorých hrá už od svojich troch rokov. A hoci láska k hudbe a spevu jedinej ratolesti manželov Šarköziovcov ostala, jej vzhľad je dnes od nevinnej princezničky na míle vzdialený. Z malej talentovanej hudobníčky totiž vyrástla príťažlivá mladá žena, pýšiaca sa štíhlymi krivkami, žiarivým úsmevom či dlhou hustou hrivou.

Okrem toho sa 19-ročná brunetka môže od dnes hrdiť titulom DiS. art, nakoľko sa jej podarilo úspešne dokončiť štúdium na konzervatóriu. Srdečne gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/vanesssarkozi