Korona-nekorona, Dominika Mirgová v časoch, kedy nie sú povolené vystúpenia, nezaháľa a svoju energiu namiesto koncertovania sústreďuje do tvorby nových songov a videoklipov. Jej najnovší počin má názov Milly a je poriadne naložený!

Je tomu len pár týždňov, čo Dominika Mirgová s producentom Maireem vypustili do sveta sviežu spoluprácu PLD (posledný letný deň – pozn. redakcie), ktorou dali symbolickú bodku za letom 2020, a už sa príťažlivá hudobná hviezdička hlási opäť o slovo!

Tentokrát ide o song Milly, čo je štvrtá ochutnávka z Domčinho nového albumu. Názov predstavuje menšiu slovnú hračku slova milión, za ktorým si bývalá SuperStaristka tvrdo ide. ,,Nemám čas, nemám chuť, kým nemám milión euro,” obľúbená plavovláska spieva v novinke, v ktorej sa okrem iného zmieňuje aj o tom, že nie je žiadna zlatokpka.

Úspešná hitmakerka natočila k Milly aj videoklip, v ktorom ju môžeme vidieť v úlohe se*y mršky, obklopenej množstvo bankoviek, donatov či rozkošných šteniatok dalmatínca. Jeden z nich dokonca patrí samotnej Dominike a nesie rovnaké meno ako jej novinka. O réžiu vizuálu sa postaral talentovaný Michal Nemtuda, vďaka ktorému toto nadupané dielo môže pokojne konkurovať klipom zo zahraničnej produkcie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/dominikamirgovaofficial