Príťažlivá fitness trénerka a usmievavý učiteľ telesnej výchovy sa spoznali vďaka experimentu Svadba na prvý pohľad. Hoci Jana a Martin od začiatku prechovávali k sebe sympatie, spoločné bývanie ich vzájomnú náklonosť znížilo na bod mrazu.

Martin a Jana si užili deň D plnými dúškami a s veľkými očakávaniami odleteli na medové týždne. Avšak dovolenka v Egypte nedopadla podľa ich predstáv – nevesta sa nakazila koronavírusom a manželia sa museli izolovať v hotelovej izbe.

jana a martin svadba

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po návrate na Slovensko sa Popradčanka presťahovala do Petržalky k svojmu partnerovi. Športovkyňa ale z blonďákovho malého bytu vôbec nebola nadšená. Jana donútila Martina, aby poupratoval jednotlivé izby, no stále ho komandovala a bola mu v pätách. Ženích už sekírovanie nevydržal a rupli mu nervy. ,,Na to, že si tu dva dni, si dosť panovačná. Si ako generál, všetko musí byť podľa teba. Neskôr ma to prestane baviť, keď mi budeš do všetkého kafrať a kecať,” vyjadril Bratislavčan svoje pocity.

Keďže východniarka naznačila, že začína mať ponorku, nahnevaný markizák sa zdvihol a zo svojho vlastného bytu odišiel. 31-ročný sympaťák bol z nevestinho správania dokonca natoľko pohoršený, že nakoniec prespal u kamoša. Ako sa táto situácia vyvinie, sa dozviete v utorok večer na obrazovkách modrožltej televízie.

jana a martin svadba

Foto/Zdroj: Voyo, Instagram/duzinko, YouTube