Tento september je to presne 5 rokov od rozprávkového sobáša atraktívnej Veroniky Nízlovej a Tomáša Krúpu, ktorý v máji avizoval ich odlúčenie. Potom, čo sa Vebi vybrala na sólovú dráhu, sme už párik spoločne vidieť možnosť nemali. Teraz konečne prehovorila aj tmavovlasá kráska!

Veronika Nízlová zo speváckeho dua Twiins si pred oltárom povedala áno s Tomášom Krúpom ešte v roku 2015, nanešťastie, hviezdy tomuto páriku nepriali a zaľúbená dvojica išla na jar od seba.

,,Zazvonil zvonec a našej láske je koniec. Ďakujem Veronike za spoločné roky a prajem jej veľa šťastia,” na sociálne siete napísal fešák so zlomeným srdcom ešte v máji, kedy obľúbená speváčka o ich odlúčení veľmi nehovorila.

Čas však zrejme zahojil rany a Veronika už s médiámi nemá problém rozoberať ani samotný návrh na rozvod, ktorý ešte donedávna nebol podaný. Podľa informácií Nového Času sa v tejto veci angažovala práve atraktívna interpretka. ,,Stále nie som rozvedená, čakáme na termín,” vyzradila známemu denníku, na základe čoho sa zdá, že sa opletačky okolo papierov s dvojicou ešte nejakú dobu potiahnu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/tomaskrupa, luczofcik.photography, veronikatwiins