Farma 11 priniesla na obrazovky TV Markíza viacero neokukaných mladých dievčat, ktoré sa do súťaže prihlásili zrejme s vidinou nemalej finančnej výhry. Jednou z nich je i Nicoletta Tóthová, spomedzi všetkých účastníčok pôsobiaca snáď najmenej výrazne. V realite je to však poriadne odvážna slečna!

24-ročná kráska vo Farme 11 kope za tím východniarov, nakoľko pochádza z Veľkých Kapušian. Nicoletta však predtým, než bola vybraná do skupinky „vyvolených“, žila nejaký čas v Tirolsku, kde pracovala ako čašníčka. Svoje skúsenosti z gastronómie sa jej tak možno podarí zúročiť aj na statku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sympatická brunetka už na prvý pohľad pôsobí výrazne, keďže je jej telo posiate množstvom tetovaní. Avšak v rámci farmárskej partie sa radí skôr k nenápadnejším článkom, ktoré sa nesnažia na seba strhávať príliš veľkú pozornosť. To sa ale nedá povedať o Tóthovej prezentácii sa v reálnom živote!

Na Nikinom instagramovom účte totiž nájdete nejednu obnaženejšiu foto, pričom pri pohľade na jej plavkové zábery sa nedá nevšimnúť, že sa môže pýšiť naozaj ukážkovou postavičkou. Za dokonalými krivkami rozhodne stojí fakt, že jedna z adeptkov na víťaza Farmy 11 trávi voľný čas rada vo fitku, čo prezradila aj vo svojej úvodnej videovizitke.

Nicolettine obnažené fotky si môžete pozrieť — TU —

Foto: TV Markíza, Instagram/nicol_e_tta